Afișez toate cele 11 rezultateSortat după cele mai recente
Filtrează după preț
Emițător de sunet | Petarde Dum bum K0201 BAX
Indisponibil
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 30 × 30 cm |
Emițător de sunet | Petarde DUM BUM – 3 FOCURI K0203-3 BAX
Indisponibil
| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 40 × 40 cm |
Emițător de sunet | Petarde DUM BUM TP-FS101 0,8G, BAX
Indisponibil
| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 50 × 50 cm |
Emițător de sunet | Petarde FS3 – BAX
Indisponibil
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 25 × 25 cm |
Emițător de sunet | Petarde Bull Dog 0,5g, BAX
Indisponibil
1.500,00 lei| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 40 cm |
Emițător de sunet | Petarde Exploziv Show 2 G , BAX
Indisponibil
1.200,00 lei| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 40 × 40 cm |
Emițător de sunet | Petarde FS5 VAMPIRE BAX
Indisponibil
| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 50 × 50 cm |
Emițător de sunet | Petarde DOG ZAP1MF-D – BAX
Indisponibil
| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 50 cm |
Emițător de sunet | Petarde – FS5 – ZAP1K – BAX
Indisponibil
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 50 × 50 cm |
Emițător de sunet | Petarde Banana BLUE FS2 – BAX
Indisponibil
| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 20 cm |
Engros
Achiziționează articole pirotehnice Engros de la Fireshow. Cele mai bune prețuri și livrare rapidă oriunde în România. Calitate garantată!